bannerseminare  
titulni obrazek ranče

Aktuality

mezera

Výsedky Jarní výstavy minihorse

Vážení členové a přátelé klubu chovatelů miniaturních koní!

dovolte pár slov k proběhlé výstavě v Litohošti!

Téměř 40 miniaturních koní ve více jak 100 výstavních třídách bylo možno vidět na 3.ročníku Jarní výstavy minihorse 26.května 2013 v Litohošti u Pacova. Množství nejen haltrových, ale i pracovních tříd dávalo tušit, že to bude náročný ale krásný den.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na výstavu přihlásili, výstavu si užili a chovali se hezky nejen ke svým přátelům a známým,ale i ke všem ostatním. Bohužel se našli jednotlivci, kteří nevhodnými poznámkami odrazují některé členy klubu, aby se účastnili dalších výstav-akcí klubu. Zároveň svým nevhodným chováním a obtěžováním ostatních vystavovatelů odradí i potencionální nové členy. Rada klubu se usnesla, že pokud by se to i mělo ještě jednou opakovat, bude taková členka klubu za hrubé porušení stanov z klubu vyloučena!

Ale přestaneme si stupiditou druhých kazit dojem z opravdu povedené akce. Nezbývá než dále děkovat a doufám že na nikoho nezapomenu:

Velké poděkování si zaslouží také všichni tři rozhodčí : pan Lacina, Ing.Holík i pan Procházka, kteří nejen že vážili cestu na výstavu, přežili celý den ( a to doslova, výstava končila v 19 hodin) s našimi miniaturními koňmi a ještě stihli mimo posuzování „vysílat“ pozitivní náladu mezi vystavovatele.

 Výstavu si jistě užilo i mnoho juniorů, kteří předváděli své koně jak v haltrových třídách a potěšitelné je že byli obsazeny všechny věkové kategorii, tedy i těch nejmenších, tak pracovních třídách ( jumping, obstacle i liberty). Jednoznačně platilo, že minihorse je kůň opravdu pro každého! Vidět pak dospělé jak spolu se svým koněm překonávají překážky… připravují se, se zaujetím do dalších pracovních tříd.. bylo opravdu skvělé.

 

Katalog s výsledky najdete v pdf souboru na klubovém webu zde


 http://www.clubminihorses.cz/products/jarni-vystava-/


Fotogalerii najdete na klubovém webu již brzy, rovněž tak galerii šampionů jednotlivých tříd.

Jako nejlepší fotografii nejúspěšnějšího koně výstavy, kterým se bezesporu stal Amatér supreme šampion, Šampion solid color hřebců a Open supreme šampion  FIRST KNIGHTS TRIPLE CROWS majitelky Mudr. Miluše Pospíšilové, vybrala pani fotografka Buriánová tuto!( v příloze)

celkově fotografie poskytla opravdu nekvalitní na rodzíl v loˇ%nském roce, kdy byl klub s jejími fotografiemi z Národního šampionátu spokojen. Fotografiíí je málo, chybí foto z ringu ze spousty tříd ( není jediné foto z jumping, jen 3 koně z Liberty) prostě jsem velmi zklamaná a klub spolupráci s pani Burianovou ukončil! a za její špatně odvedenou práci se s ní dohodl, že jí ani nebude platit.

Budeme rádi, zdali nám pošlete i Vaše fotografie z kruhu, které se s logem autora nahrají na klubové rajče ZDE:

http://club-minihorses.rajce.idnes.cz/

nebo budou umístěny na klubové stránky www.clubminihorses.cz

 

 show manager Jarmila Podzemská

 

 

© OLA RANCH, Litohošť mezeradeveloped by: MAME.NAPILNO.CZ